kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Radhime(Vlore), jap me qera apartament ne plazh Kati 3, 70 m2

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT I RI 70 m2 (1+1)KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
  TOTALISHT I MOBILUAR:GUZHINE,FRIGORIFER,TV,KONDICIONER.

  PER ME TEPER JU LUTEM KONTAKTONI NE NR 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 SI DHE NE WhatsApp.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180328-WA0002.jpg
S: 1073
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 133229973.jpg
S: 944
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0033.jpg
S: 765
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0031.jpg
S: 813
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0030.jpg
S: 806
Madhesia: 17.4 KB