kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Radhime(Vlore), jap me qera apartament ne plazh Kati 3

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT I RI 70 m2 (1+1)KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
  TOTALISHT I MOBILUAR:GUZHINE,FRIGORIFER,TV,KONDICIONER.

  PER ME TEPER JU LUTEM KONTAKTONI NE NR 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 SI DHE NE WhatsApp.

  Cel. : 069 53 86 338
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180328-WA0002.jpg
S: 750
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 133229973.jpg
S: 576
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0033.jpg
S: 489
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0031.jpg
S: 518
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0030.jpg
S: 511
Madhesia: 17.4 KB