kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vaj ulliri kalinjot ekstra 100,/' bio-Berat 600.lek litri

  Shesim vaj ulliri kalinjot+korroneik mbreti i vajit 100,/'Ekstra
  cilesi e par ne vaj ulliri me prov. Mbaj garanci per vajin qe esht 1000,/' bio
  mund ta cojm ne laborator ti bejm dhe analizat per besim.

  kush deshiron mund tja sjell dhe ne tiran
  do ngeleni te kenaqur miq flm
  Ofert Vaj shitet me shumic der ne 550 lek litri

  Tel. : 0693395191
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Vaj-Ulliri-bio-i-Fresket-Berat-shietet--ne-tiran (1).jpeg
S: 544
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: -Vaj-ulliri-Ekstra-100----Bio (1).jpeg
S: 249
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: -Vaj-ulliri-Ekstra-100----Bio.jpeg
S: 237
Madhesia: 30.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu