kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vaj ulliri kalinjot ekstra 100,/' bio-Berat

  Shesim vaj ulliri kalinjot+korroneik mbreti i vajit 100,/'Ekstra
  cilesi e par ne vaj ulliri me prov. Mbaj garanci per vajin qe esht 1000,/' bio
  mund ta cojm ne laborator ti bejm dhe analizat per besim.

  kush deshiron mund tja sjell dhe ne tiran
  do ngeleni te kenaqur miq flm

  Tel. : 0693395191
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Vaj-Ulliri-bio-i-Fresket-Berat-shietet--ne-tiran (1).jpeg
S: 317
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: -Vaj-ulliri-Ekstra-100----Bio (1).jpeg
S: 88
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: -Vaj-ulliri-Ekstra-100----Bio.jpeg
S: 82
Madhesia: 30.6 KB