kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makina qepese 400 Euro

  shiten makina qepese te perdorura por ne gjendje te mire perdorimi dhe po ashtu dhe me porosi sipas preferencave te llojeve te ndryshme

  Cel. : 0696565923
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: makina qepse.jpg
S: 57
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: makina qepse.jpg1.jpg
S: 23
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: makina qepse2.jpg
S: 18
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: me porosi.jpg
S: 19
Madhesia: 49.4 KB