kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIM, PIKTURE, PLASTIKE

  SHPEJTONI!!!!!;
  ........
  Formim artistik vizual per femijet tuaj ne VIZATIM, PIKTURE DHE PLASTIKE. Kjo vjen natyrshem nepermjet zbavitjes dhe lojrave didaktike me lapsin , ngjyrat dhe argjilen. Motoja jone,:" mesojme duke u zbavitur ". Mesimi nje here ne jave me nga dy ore te plota. Pagesa 1500 lek/ muaj, ose 400 lek / jave. Qendren tone do t'a gjeni" prane "mulliri vjeter" tek "shallvaret". Ofrohet pervoje e gjate dhe kompetence profesionale mbi 40 vjecare.

  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00836.jpg
S: 91
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00848.jpg
S: 95
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00850.jpg
S: 98
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00846.jpg
S: 92
Madhesia: 36.9 KB