kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIM, PIKTURE, PLASTIKE


  ........ Per
  femijet tuaj, VIZATIM, PIKTURE DHE PLASTIKE. Kjo vjen natyrshem nepermjet punimeve ne grup, zbavitjes dhe lojrave didaktike me lapsin , ngjyrat dhe argjilen. Motoja jone,:" mesojme duke u zbavitur ". Mesimi nje here ne jave me nga dy ore te plota. Pagesa 1500 lek/ muaj, Qendren tone do t'a gjeni" perballe Tajvanit" tek "shallvaret". Ofrohet pervoje e gjate dhe kompetence profesionale mbi 40 vjecare.

  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00836.jpg
S: 124
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00848.jpg
S: 128
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00850.jpg
S: 131
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC00846.jpg
S: 127
Madhesia: 36.9 KB