Zona/Rruga : rruga onhezmi

dy katshe sallon i madhe dy tv dhe ne dhome te gjumit dy dhoma gjumi 5 krevate dy banjo dy ballkone kuzhine e kompletuar 5 min larg plazhit zone e populluar ne qender te qytetit kondisioner e pershtatshme per familjar por edhe te rinj

Tel. : 0698170486