devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera zyre 64 m² 700 Euro (Torre Drini)

  Vendndodhja, Torre Drini.

  Siperfaqja totale 64 m2.

  Zyra ka nje korridor ku mund te rrije nje sekretare dhe nje banje sherbimi.

  Ne zyren me te madhe mund te vendosen lirshem 3 tavolina pune, pervec dollapeve,

  Ne dhomen tjeter ka nje tavoline mbledhjesh, por mund te vendoset edhe nje tavoline pune.

  Cmimi 700 Euro/muaj

  Tel. Kontakti: +355682046950

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170322-WA0002.jpg
S: 1774
Madhesia: 12.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170322-WA0001.jpg
S: 4157
Madhesia: 9.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170322-WA0008.jpg
S: 1465
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170322-WA0006.jpg
S: 1200
Madhesia: 9.6 KB