Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi Niveli fillestar pėr gjuhėn Greke


Frekuenca: 3 Herė nė javė

Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

Kohėzgjatja: rreth 8 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.
NXITONI!!!!!