kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes frigorifer

  SUPER OFERTE:

  Shes frigorifer dhe furre per Pasticeri per arsye emigrimi,ne gjendje shume te mire ,te interesuarit te kontaktojne tek nr 0699677563

  Cel. : 0699677563
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image1 (6).jpg
S: 174
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image1 (7).jpg
S: 78
Madhesia: 51.7 KB