+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 3 Bicikleta Mountainbike 30.000

  Ngjyra.....: jeshile

  3 Bicikleta 26" 1 Cmim vetem 30.000 lek
  Shikoni Fotot dhe na Kontaktoni

  Cel. : 0684007110
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2619[1].jpg
S: 352
Madhesia: 47.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2615[1].jpg
S: 175
Madhesia: 49.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2610[1].jpg
S: 164
Madhesia: 47.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2620[1].jpg
S: 159
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2621[2].jpg
S: 149
Madhesia: 37.1 KB