kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Xiaomi RedMi Note 4 Prime 3GB Ram I RI

  Xiaomi RedMi Note 4 Prime 3GB RAM 32GB Memory te rinj ne kuti ngjyre Gold dhe Space Grey.
  ju lutem vetem bleres serioze !
  per me shume info mund ti gjeni tek linku: http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi...tures-8263.php
  cmimi: 199 euro
  cel: 0684890461 0684236209
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xiao.jpg
S: 384
Madhesia: 16.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xiaomi4.JPG
S: 195
Madhesia: 22.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lllllkkkk.jpg
S: 203
Madhesia: 47.2 KB