devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Vile 250 m² 1.300 Euro (Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane)

  Zona/Rruga : Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane

  Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 250m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
  Kati 1-re i viles organizohet ne 1dhome gatimi+1dhome ndenje+2WC.
  Kati i 2-te ka 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 WC dhe 1 ballkon.
  Kati i 3-te ka 1 dhome gjumi, 1 WC dhe 1 ballkon.
  Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, 7AC, mundeson parking te hapur ne oborr.
  Cmimi 1200 Euro/muaj.
  ------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent 3 Storey Villa at Fuat Toptani street. Villa with surface 250sqm and yard 300sqm ,is paved in tiles and parquet.
  The 1-st of the villa has 1 living room, 1 kitchen and 2 bathrooms.
  The 2-nd floor has 3 bedrooms, 1 bathroom and a balcony.
  The 3-rd floor has 1 bedroom, 1 bathroom and a veranda.
  The Villa has 7AC. It is fully furnished, organized with internal stairs, parking space available.
  Price 1200 Euro/month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...i.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC02607.jpg
S: 196
Madhesia: 63.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC02514.jpg
S: 194
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC02523.jpg
S: 307
Madhesia: 30.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC02515.jpg
S: 196
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC02553.jpg
S: 188
Madhesia: 25.8 KB  


  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar