devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 5, 62 m² 1.200 Euro/m² (MINE PEZA)

  Zona/Rruga : MINE PEZANĖ RRUGĖN MINE PEZA, PRANĖ KOMISARIATIT NR 3,SHITET APARTAMENT 1+1+BANJO ME DRITARE +ANEKS +BALLKON, ME SIPĖRFAQE 62M2. APARTAMENTI NDODHET NĖ KATIN E 5 TĖ NJĖ PALLATI TĖ RI ME ASHENSOR DHE HIPOTEKĖ. PAMJET E APARTAMENTIT JANĖ NGA J-L,ME DIELL PJESEN MĖ TĖ MADHE TĖ DITĖS. APARTAMENTI ĖSHTĖ MJAFT CILĖSOR DHE SHITET PJESERISHT I MOBILUAR. ĒMIMI I APARTAMENTIT ĖSHTĖ 1200 EURO PĖR METĖR KATROR, I DISKUTUESHĖM.Cel. : 00355682812116
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01016.jpg
S: 393
Madhesia: 21.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01020.jpg
S: 156
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01014.jpg
S: 157
Madhesia: 27.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01013.jpg
S: 151
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01018.jpg
S: 155
Madhesia: 33.2 KB