kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Ciklistike Montana 35.000 Leke

  Ngjyra.....: blu e hapur

  Shitet biciklete ciklisti montana e ardhur nga italia, trupi alumin, pjeset origjinale cam0 xenon, kopertonat michelin, marsha 2x9, masa mesatare, biciklete pothuajse e re dhe shume e shpejte. Per me teper shikoni fotot. Cmimi 35000 mije leke. Tel: 0696800426

  Cel. : 0696800426
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Okazion-biciklete-ciklisti-Montana2.jpg
S: 442
Madhesia: 55.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Okazion-biciklete-ciklisti-Montana3.jpg
S: 143
Madhesia: 19.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Okazion-biciklete-ciklisti-Montana5.jpg
S: 132
Madhesia: 53.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Okazion-biciklete-ciklisti-Montana6.jpg
S: 138
Madhesia: 52.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Okazion-biciklete-ciklisti-Montana7.jpg
S: 145
Madhesia: 38.7 KB