Zona/Rruga : Rr. Frederik Shiroka mbrapa Bar Oslo

Shitet biznesi bar-kafe nė gjendje pune me klientelė tė ngritur.

Sipėrfaqe totale 130 me verandė.

Biznesi nė shitje 20,000 Euro dhe qiraja 1,500 Euro/muaj