kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Samsung Galaxy V Plus Duos

  Shes Samsung dual sim modeli SM-G318HZ ose i njohur ndryshe si Samsung Galaxy V Plus.

  Telefoni eshte shume pak i perdorur dhe eshte ne gjendje perfekte se bashku me mbrojtesen e ekranit.

  Me shume info :


  http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_v_plus-7395.php

  Samsung Galaxy V Plu
  Cel. : 0682611011
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-galaxy-v-plus-sm-g318-1.jpg
S: 549
Madhesia: 53.6 KB