1. Standart Tirane, shes Goma + Disqe Alumini Nr. 20, 4 cope, 185 Euro/copa

  Goma + Disqe Alumini Nr. 20, Sasia 4 cope
  Per makinat : Volkswagen Phaeton ose Mercedes Benz AMG dhe per tipe te tjera
  Te sapo ardhura nga gjermania, 4 muaj te perdorura
  Gjendje shume te mire
  Cmim i diskutueshem

  Tel. : 0699224703
  0692588592
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-03-19 at 11.34.55.jpg
S: 945
Madhesia: 98.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-03-19 at 11.39.20.jpg
S: 438
Madhesia: 87.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-03-19 at 11.39.22.jpg
S: 437
Madhesia: 92.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2017-03-19 at 11.39.24.jpg
S: 404
Madhesia: 98.2 KB