Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli Fillestar (Beginner)


Frekuenca: 5 Herė nė javė

Orari: 19:30 - 20:30


Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

Kohėzgjatja: rreth 4 javė


Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI!!!!!