kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Iphone 6 Silver 64GB Perfekt

  Iphone 6 Silver 64GB 4G ne gjendje te shkelqyer funksionale dhe vizuale, vjen me karikuesin orgjinal
  cmimi: 46.000 leke

  Cel. : 0684890461
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ip6 2.jpg
S: 625
Madhesia: 14.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ip6 1.jpg
S: 342
Madhesia: 26.0 KB