kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion Tamron SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical (IF) Lens

  Shes lente Tamron 17-50mm PS AF F/2.8 XR Di II LD asferike [IF] lente e ardhur nga gjermania shume pak e perdorur ne studio me amballazhimin e saj origjinal
  Kjo lente ėshtė njė zoom me cilėsi tė lartė jashtėzakonisht standarde me njė shkėlqim drite tė lartė prej 2.8 hapje gjatėsi fokale.
  Lente Di II janė bėrė pėr pėrdorim ekskluziv nė kamera digjitale SLR me sensorė tė imazhit mė tė vogėl se 24mm x 16mm.
  Kėtu janė pikat kryesore tė kėsaj lenteje:
  SP (Super Performance) klasė - seri Super Tamron pėr Performance ofron njė gamė tė lente qė plotėsojnė standardet mė tė larta
  XR (Extra thyes Index) qelqi - Njė gotė tė veēantė me njė indeks thyes veēanėrisht tė lartė pėr performancėn mė tė madhe dhe njė dizajn kompakt lente
  LD (Shpėrndarje Low) - element Lens pėr mprehtėsi mė tė madhe imazhit dhe korrigjimin e shmangie kromatik
  IF (Internal-u ndalur) Sistemi - Gjatėsia zgjatje e lente nuk ndryshon gjatė duke u pėrqėndruar dhe distanca afėr fokusuar ėshtė reduktuar nė mėnyrė tė konsiderueshme nė tė gjithė gamėn fokusuar
  Ajo ka njė diafragmė 7-bladed
  Ajo ka 16 elemente nė 13 grupe
  Maksimumi Apertura: F 2.8, Minimum Aperture: F / 32, 13/16 Lens ndėrtimi, Pesha: 430g, Distanca minimale e fokusimit: 0.27m,
  Pranon 67mm filtėr (pajisje opsionale tė tilla si filtra te ndryshem)
  Punon me Canon EOS Digital Rebel XT, XTi, XS, XSi, K, G, X, 1D, 1Ds, 5D, 10D, 20D, 30D, 40D, 50D, 400D, 350D, 300D, 300, 620 dhe tė gjitha modelet e tjera tė ngjashme .
  Nė kuti jane : Lentja, Lens Hood, kapaku mbrojtes i lentes para, kapaku brojtes i lentes mbrapa, manuali perdorimit
  Cmimi = 25.000 leke
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16.jpg
S: 148
Madhesia: 302.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13.jpg
S: 103
Madhesia: 28.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12.jpg
S: 108
Madhesia: 23.0 KB