kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Refletor per fotografi profesionale me 5 ngjyra diameter 110cm

  Shes refletor profesional 5 ngjyra nė 1 diametri 110 cm i rrumbullaket eshte i lėvizshėm paloset ne canten e saj origjinale dhe i lehte.
  Ky reflektor vjen me pesė sipėrfaqe tė ndryshme reflektive pėr tė gjitha nevojat tuaja tė ndriēimit.
  Ka te zezė, te bardhė, ari flori, argjendi dhe sipėrfaqet e tejdukshme ku gjithmonė mund tė merrni efektin qė ju pėlqen.
  Perdoret pėr studio ose nė natyrė.
  Cmimi = 4.500 leke
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 190
Madhesia: 159.4 KB