kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion SanDisk Extreme PRO UHS-I SDXC Memory Card (64 GB) 4K 95MB/s

  Sandisk Extreme Pro UHS-I SDXC klasi 10 (64GB) 4K 95MB/s .
  Nėse jeni nė studio ose nė terren, SanDisk Extreme PRO SDHC UHS-I 4K Memory Card eshte njė zgjidhje ideale pėr ruajtjen e fotografive profesioniste dhe viodeografėve.
  Duke ofruar shpejtėsi lexon deri nė 95 MB/s, shkruani shpejtėsi deri nė 90 MB/s, per cilesi 4 K, kjo karte e fuqishme e kujtesės eshte dizajnuar pėr foto te vazhdueshėme ose Burst shot, RAW plus kapjen JPEG ne te njejten kohe, Full HD dhe 4K video regjistrim Ultra HD dhe transferim tė shpejtė.
  Njė kapacitet 64GB ju lejon per tė xhiruar sa mė gjate foto dhe video.
  Karta eshte prodhuar pėr tė punuar nė kushte ekstreme kundra ujit, temperaturave te larta dhe luhatjeve te rrymes elektrike duke bėrė tė mundur marrjen ne maksimumin tė avancuar te fotove dhe vidiove.
  Cmimi = 7.500 leke Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 145
Madhesia: 237.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 253
Madhesia: 226.9 KB