devinf.com
kliko

 1. Standart 049-Tirane,Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1,Sip.120m²,Qeraja 50'000 Leke/muaj pėrfshir 15%, disponibėl nga 1-Koriiku 2019, nė rr.Ali Demi pranė e pėrball Sh. 9-Vjeēare

  Jepet me Qera; Dyqan/Njėsi Tregtare, Sipėfaqe e brendshme 120m2, nė njė pallat tė ri 8-katėsh mbi tokė(1-kat ambjentet tregtare dhe 7-kate banim), me njė kat nėntoke pėr shėrbime/aktivitete tregtare, nė rrugėn "Ali Demi", prane dhe pėrballe Shkollės 9-Vjeēare "Kushtrimi i Lirise".
  Pozicioni i pallatit ku gjendet Njėsia/Dyqani, ndodhet nė tė djathtė tė Rr."A. Demi" kur ngjitesh, pak mbi Shkollėn 9-Vjeēare "Kushtrimi i Lirise" rrethe 20m nga aksi Rr."Ali Demi" dhe stacionit tė autobuzit ish-Uzinės. Gjithashtu ėshtė shumė afėr me Urėn e Brrylit rrethe 7-minuta nė kėmbė.
  Njėsia tregtare/Dyqani ka njė sipėrfaqe prej 116m2 dhe ėshtė ne katin e pare, pak i ngritur nga niveli i tokės(me 7-shkalle) me dy hyrje simetrike(balle-perballe) ne ane te ndryshme te pallatit. Pozicioni i "Njėsise" nė pallate ėshtė thuajse nė mes tė pallatit(katit) me dy pamje(ballore) dhe me dy hyrje kryesore nė anė tė ndryshme tė pallatit, nga very-lindja dhe nga jug-perėndimi. Njėsia ėshtė ambient i ri, i pa konsumuar dhe i kompletuar me instalimet elektrike, ndriēimin, tavani me punime gipsi, mure te patinuara, dyshemeja me pllaka cilėsore ngjyre bezhė tė hapur, me system ajrimi dhe kondicioner, me njė banjo kompletuar dhe funksionale, me pjesėn e banakut dhe tė kuzhinės mė vehte, si dhe me pak verande nė tė dy anėt/hyrjet. Ka disa paisje, karrike dhe tavolina.
  Forma e pronės i pėrafrohet asaj drejkėndore (me pėrmasat 8m gjėrėsi-pamja ballore dhe rrethe 12m thellėsi-gjatėsia) dhe lartėsia/kubatura rrethe 3m e lartė, ndėrsa banjo dhe banaku jane nė krahun/hyrjen jug-perėndimor, ndėrsa kuzhina nga krahu veri-lindor.
  Pamjet ballore/qė shohin nga tė dy anėt e palatit (nga lindja/very-lindja dhe jug-perėndimi)ėshtė nė pjesėn mė tė madhe prej vetrate-xhami duralumin, me derė kryesore hyrėse me dy kanate. Pjesėt e fasadave tė "Njėsisė" janė me pėrmasa rrethe 8m e gjerė dhe 3m e lartė, duke i dhėnė njė mundėsi te madhe drite natyrale, ajrosje dhe vizibilitetiti tė lartė nga brenda-jashtė dhe e kundėrta, Gjithashtu ne ted y anet e hyrjeve ka vrande te ngushte ku mund te vendosen tavolina te vogla. Hapėsirat e hyrjeve prej vetrate-xhami mbyllen me qepena tė plotė, ngjyre gri, tė komanduar me ēelės pėr ulje-ngritje.
  Shfrytėzimi i mėparshėm dhe aktualisht: Para disa vitesh ky ambjent ėshtė shfrytėzuar pėr Lokal e Bar-Kafe, ndėrsa para 2-viteve ka qenė edhe si ambjent zyre shėrbimit social, aktualisht vazhdon per saherbime te tilla dhe ėshtė disponibėl pėr me qera nga 1Korriku 2019.
  Destinacionet e mundshme: Ky ambjent mund tė shfrytėzohet pėr shumė destinacione/aktivitete biznesi si: -pėr call-centre dhe qendėr interneti,-pėr klinikė mjeksore, dentare, dermatologjie etj,-pėr laboratore mjeksor e dentarė, -pėr zyra tė kompanive tė mėdha, pėr zyrė marketing, -per librari dhe kafeteri njėkohėsisht, -pėr zyrė projektimi e studimesh, -pėr studio avokatie ligjore e kontabiliteti, konsulencash tė ndryshme, -pėr studio estetike-parukerie, pėr veshje special apo artizanati,- pėr mėsime dhe kursesh gjuhėve tė huaja, -pėr bar-kafe, pastiēeri, -pėr minimarket etj.
  Qeraja Mujore: jepet me qera mujore neto 50'000 Leke tė reja, pėrfshire edhe tatimin nė burim prej 15% dhe jepet pėr afat-gjatė, por jo mė pak se njė vit, me kontratė tė rregullt qeraje, si dhe kėrkohet tė parapaguhet vlera e 2-muajve si garanci/depo, si dhe e muajit kur fillon aktiviteti, disponibėl nha 1-Korriku 2019.
  Adresa: Nė rrugėn Ali Demi, afėr dhe pėrballe Shkollės 9-Vjeēare "Kushtrimi i Lirirsė", Tirane. adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė/pėrball Min.Jashtme Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 277.jpg
S: 313
Madhesia: 80.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180618_181656.jpg
S: 180
Madhesia: 24.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180618_181727.jpg
S: 147
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180618_181803.jpg
S: 173
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180620-WA0001.jpg
S: 149
Madhesia: 16.5 KB