kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, okazion Samsung USB 3.0-2.0 Metal flash drive 64GB

  Samsung USB 3.0 flash drive 64GB 130 MB/s mund te perdoret edhe ne portat 2.0
  E bere per te transferuar dhe ruajtur materjalet me cilesi edhe shpejtesi te larte.
  Me shtrese te jashtme metalike per qendrueshmeri me unaze qe paralandalon humbjen e saj.
  Rezistente ndaj ujit, tronditjeve te ndryshme, fushave manjetike, rezistente ndaj temperaturave te larta dhe kunder luhatjeve elektrike.
  Cmimi = 4.500 leke Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 260
Madhesia: 112.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14.jpg
S: 81
Madhesia: 39.4 KB