kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Samsung EVO micro SDHC UHS-1 CARD klasi 10 64GB

  Okazion shitet karte memorje Samsung EVO micro SDHC UHS-I klasi 10 64GB shpejtesia e shkrimit dhe e transferimit 48 MB/s.
  Perdoret per telefona ose aparate profesionale qe kerkojne shpejtesi te larte.
  Cmimi = 5.500 leke Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 182
Madhesia: 101.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15.jpg
S: 55
Madhesia: 30.5 KB