kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Samsung micro SDHC UHS-1 CARD klasi 10 32GB

  Okazion shitet karte memorje Samsung EVO micro SDHC UHS-I klasi 10 32GB shpejtesia e shkrimit dhe e transferimit 24 MB/s.
  Perdoret per telefona ose aparate profesionale qe kerkojne shpejtesi te larte.
  Cmimi = 3.000 leke Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 208
Madhesia: 119.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15.jpg
S: 73
Madhesia: 30.5 KB