kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,shes Ford Fiesta,viti 2009,manual,1.4 Tdci,108000 km,6300 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 108000


  Shitet Ford Fiesta (prerje e re), viti 2009, 1.4 TDCI (naftė), 5 porta, ngjyrė e zeze, kambio manuale, kompjuter bordi, kondicioner, kasetofon original me komanda ne timon, 6 airbag, 108.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, nė gjendje shumė tė mirė motorrike dhe xhenerike, shumė ekonomike, dy celėsa me pult, me doganė, e sapoardhur. Ēmimi 6300 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0689092906.
  Cel. : 0689092906
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 457
Madhesia: 63.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 202
Madhesia: 62.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 202
Madhesia: 62.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 206
Madhesia: 55.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 218
Madhesia: 47.8 KB