kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes W Golf 5, viti 2007, manual, 1.9 TDI, klima, 6.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 136000


  Shitet W Golf 5, viti 2007, 1.9 TDI (naftė), 5 porta, ngjyrė gri e errėt, kambio manuale, kompjuter bordi, klima, kasetofon Pionner mp3, 10 airbag, 136.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, disqe cerkin lega 16", nė gjendje shumė tė mirė motorrike dhe xhenerike, shumė ekonomike, dy celėsa me pult, me doganė, e sapoardhur. Ēmimi 6000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0689092906.



  Cel. : 0689092906
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 445
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 225
Madhesia: 59.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 225
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 228
Madhesia: 53.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 252
Madhesia: 45.6 KB