kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes W Golf 5, viti 2007, manual, 1.9 TDI, klima, 6000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 136000


  Shitet W Golf 5, viti 2007, 1.9 TDI (naftė), 5 porta, ngjyrė gri e errėt, kambio manuale, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran, 10 airbag, 136.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, disqe cerkin lega 16", nė gjendje shumė tė mirė motorrike dhe xhenerike, shumė ekonomike, dy celėsa me pult, me doganė, e sapoardhur. Ēmimi 6000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0689092906.  Cel. : 0689092906
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 866
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 421
Madhesia: 59.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 426
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 419
Madhesia: 53.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 55.jpg
S: 25
Madhesia: 42.3 KB