Scavolini ėshtė brandi Italian me i njohur pėr kuzhinat dhe mobiljet.
I themeluar nė vitin 1961, ėshtė prezent prej vitesh edhe nė tregun ndėrkombėtar
duke eksportuar nė mė shumė se 50 shtete.
Scavolini Store Tirana ofron mundėsi punėsimi pėr tė gjithė kandidatėt
tė cilėt plotėsojnė standardet e kritereve qė kėrkohen pėr pozicionin aktualisht vakant.


Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Arkitekt/e Interior Design.

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt:

· Diplome Arkitekture.
· Tė kėtė njohuri tė avancuara nė Autodesk AutoCAD, 3ds Max, Visual Studio 3D.
· Tė kėtė njohuri nė Adobe Photoshop, Google SketchUp.
· Tė kėtė tė paktėn 3 vjet eksperincė nė fushėn e Arkitekturės.
· E aftė pėr tė krijuar raporte profesionale me klientėt dhe bashkėpuntorėt.
· Mosha 25 - 35 vjec.


Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: info@tirana.scavolinistore.net