kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart HIMARĖ, Jap me qera apartament nė plazh Kati 1, 73 m²

  HIMARĖ Jap me qira APARTAMENT nė plazh, 73 m2(2 Dhoma gjumi+1 Sallon kuzhinė+1 Tualet)

  Apartamenti ka njė sip. 73 m2, ėshtė i pėbėrė nga 2(dy) dhoma gjumi, njėra me 1(njė)krevat matrimonial, tjetra me 2(dy) krevate tek, tė pajisura nė mėnyrė bashkohore, me tė gjitha orenditė e nevojshme pėr ju dhe familjen tuaj.
  Ka 1(njė) Sallon+Kuzhinė i mobiluar me kolltuqe nė formė kėndi tė hapshėm, TV me DigitAlb satelitor si dhe me AIR CONDITIONER pėr tė gjithė apartamentin. Kuzhina e pajisur me tė gjitha mjetet e nevojshme pėr gatimin dhe shėrbimin, servirjen. Banjo konforte me kabine dushi xhami, ujė tė rrjedhshėm tė ngrohtė dhe tė ftohtė gjatė gjithė kohės, WC, bide, lavaman, pasqyrė, tharėse flok
  ėsh, peshqirė, lavatriēe etj. Plazhi ndodhet pėrpara shtėpisė(ballkonit) vetėm 70 ml, ndėrsa qėndra e qytetit ėshtė vetėm 150 ml.
  N
  ė apartamentin mund tė akomodohen 1(njė) familje ose2(dy), tė pėrbėra nga 4 deri 6 persona gjithsejt, nga tė cilėt 4 persona tė rritur dhe 1 ose 2 fėmijė. Nė apartament nuk lejohen kafshė si qen, mace etj. Ēmimi ndryshon nga periudha qė ju dėshironi tė rezervoni.
  Apartamenti jepet me qira
  , minimumi 5 deri 15 ditė nė muajt Qershor dhe Shtator si dhe me 7 deri 15 e mė shumė ditė pėr periudhėn Korrik, Gusht etj.
  P
  ėr foto rreth shtėpisė nė Himarė, hapsirat dhe komoditetin e saj mund tė shikoni (38 Foto tė ndryshme) nė 2(dy)Linket e mė poshtme:
  N
  ė linkun e dytė mund tė shikoni edhe vendodhjen e godinės ku ėshtė apartamenti si dhe pozicionin e largėsinė e saj ndaj plazhit, etj .

  https://www.dropbox.com/sh/31u3kv042...dD-ukMDXa?dl=0
  https://www.dropbox.com/sh/rlw0izulzn942xg/rZQ3app7zT?m

  P
  ėr rezervime mund tė na kontaktoni nė numrin e Mob.Cel ++355 0684053845, Watsap, Viber ose Sms.
  email ilir_brace@yahoo.com;


  HIMARĖ, APARTMENT in the beach 73 m2 (2 Bedrooms + 1 Kitchen and the living room + 1 Toilet). The building is just some meters(80ml) from the beach - you can reach it in half minute. There are 2 rooms, one matrimonial rooms and the other with two beds, a living room, kitchen and a bathroom, 73 m2 here can be accomodated max 4 adults and 2 kids.
  Salon + Kitchen furnished with open corner corner armchairs, there is also wonderful balcony from which you can see the amazing Ionian See and even the Greek islands.
  The apartment is very modern, the living room is equipped with a table with 4 chairs, comfortable armchairs, the kitchen has all the necessary equipment for cooking, bar, refrigerator, cooking stove and all cooking equipment.
  It also has two rooms, one is with a matrimonal bed and the other is with two single beds. Both have closets for the clothes. The bathroom is equipped with sink, mirror, toilet, bidet, shower cabin, washing machine etc..The apartment has air conditioning. The balcony also has a table with 4 chairs. The beach is located in front of the house(balcony) only 80 ml. The city center is only 200 ml.
  The apartment is rented, minimum 5 to 15 days in June and September and 7 to 15 more days for July, August and so on.
  The price varies by the period you want to book. For this contact us by email, phone, Watsap, Viber or message.
  Attached link there are some pictures of my apartment.

  TheLink is: https://www.dropbox.com/sh/31u3kv042...dD-ukMDXa?dl=0
  https://www.dropbox.com/sh/rlw0izulzn942xg/rZQ3app7zT?m

  email ilir_brace@yahoo.com;
  Cel ++355 0684053845 The price varies by the period you want to book. For this contact us by phone, Watsap, Viber or message
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180408_084546.jpg
S: 243
Madhesia: 52.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180408_085321.jpg
S: 177
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180408_085259.jpg
S: 169
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180501_114758 (1).jpg
S: 166
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180617_144341.jpg
S: 173
Madhesia: 40.2 KB