Zona/Rruga : Pranė universitetit tė sporteve

PRANĖ UNIVERSITETIT TĖ SPORTEVE SHES APARTAMENT 2+1+BANJO +BALLKON, ME SIPĖRFAQE 73m2.APARTAMENTI NDODHET NĖ KATIN E TRETĖ TĖ NJĖ PALLATI EKZISTUE. APARTAMENTI ĖSHTĖ I RREGULLUAR DHE SHITET BOSH.PAMJET E APARTAMENTIT JANĖ J-L.ĒMIMI I SHITJES 75000 EURO, I DISKUTUESHĖM.

Cel. : 00355682812116