kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, Thirje per oferte, Punime Konservuese - VAZHDIMI I NDĖRHYRJEVE KONSERVUESE NĖ MURIN RRETHUES BUTRINT 2016-17

  THIRJE: KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ
  “VAZHDIMI I NDĖRHYRJEVE KONSERVUESE NĖ MURIN RRETHUES BUTRINT 2016-17”,

  Qendra pёr Trashёgiminё e Butrintit-QTB, e cila ёshtё ёshtё njё organizatё jofitimprurёse, me seli nė Qytetin e Sarandės ka si objekt kryesor tё aktivitetit tё saj ruajtjen dhe zhvillimin e vlerave tё trashёgimisё kulturore dhe natyrore tё Parkut Kombёtar tё Butrintit dhe zonёs pёrreth.

  Aktualisht QTB ka iniciuar njё program konservimi (me fonde jo-publike) nė qytetin antik tė Butrintit, i cili mbёshtetet me donacione nga Fondacioni Butrinti.

  Subjektet janė tė detyruar tė pėrgatisin oferta, nė pėrputhje me kėrkesat e pėrcaktuara nė udhe-zimet e dokumentave tė tenderit (sipas dokumentacionit bashkangjitur).

  Ofertat qė nuk pėrgatiten nė pėrputhje me udhёzimet do tė refuzohen si tė papranueshme.

  Pёr informacione ju lutem kontaktoni: butrintheritagecentre@gmail.com ose 069 20 22 602

  Ofertat mund tё dorёzohen ne format elektronik deri nё orёn 18:00 datё 08/03/2017 nė adresėn e emailit mė sipėr.


  Cel. : 069 20 22 602
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur