Kliko

 1. Standart Tirane, shes makine Mercedes-Benz C CLASS 220 CDI Viti 2005, 6.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 164000

  MERCEDES BENZ C CLASS 220 CDI, KAMBIO AUTOMATIKE. BLERE NE GJERMANI NE JANAR 2014 ME LIBER SHERBIMESH DHE PERDORUR NE SHQIPERI VETEM NGA 1 PRONARE. SA PO I JANE NDERRUAR VAJI I MOTORRIT SI DHE I KAMBIOS SI DHE I KA TAKSAT E PAGUARA DERI NE JANAR 2018. 2 GOMAT E PARA JANE TE REJA NDERSA 2 TE TJERAT KANE 1 VIT PERDORIM. GOME REZERVE CONTINENTAL, DVD PER NAVIGATORE.

  Cel. : 0689042470
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170128_120857.jpg
S: 188
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170128_121204.jpg
S: 114
Madhesia: 26.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170128_121153.jpg
S: 99
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170128_121340.jpg
S: 114
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170128_122142.jpg
S: 97
Madhesia: 20.6 KB