kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Blejme bicikleta te reja ose te perdorura,

  Blejme bicikleta te markave te ndryshme, te reja ose te perdorura,
  Duhet te kene nje cmim te volitshem.
  Per cdo gje mos nguroni te me telefononi ne nr:0692099806 ose whatsapp dhe vibber.
  .
  Faleminderit
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bicycle_PNG5388.jpg
S: 612
Madhesia: 37.7 KB