kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Oferte - Panele Diellore 300 L, 1150 Euro. Transporti dhe montimi falas.

  Oferte - Panele Diellore 300 L. me 3 pasqyra 6m2 1150 Euro.
  Transporti dhe montimi ne tarrace falas. Garanci 5 vjecare.
  Prodhime te certifikuara greke.


  Magazina Qendrore: Rr. Siri Kodra, Ish-Frigoriferi, Tirane.
  e-mail: eurosol-al@outlook.com
  Cel. : +355 68 2048301


  Cel. : +355682048301
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Durres.jpg
S: 946
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ali Demi.jpg
S: 454
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Fresku.jpg
S: 432
Madhesia: 39.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Kodra Priftit.jpg
S: 412
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Prane QSUT.jpg
S: 364
Madhesia: 28.3 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu