kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Panele Diellore 750 Euro

  Shes - Panele diellore per uje te ngrohte sanitar 160, 200 dhe 250 litra.
  Bejme montimin e tyre ne tarace ose cati.
  Prodhim Grek.


  Magazina Qendrore: Rr. Siri Kodra, Ish-Frigoriferi, Tirane.
  e-mail: eurosol-al@outlook.com
  Cel. : +355 68 2048301


  Cel. : +355682048301
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Durres.jpg
S: 159
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ali Demi.jpg
S: 77
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Fresku.jpg
S: 76
Madhesia: 39.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Kodra Priftit.jpg
S: 73
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Prane QSUT.jpg
S: 22
Madhesia: 28.3 KB