devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 042-Tirane/Petrelė shes Vile/Ndėrtesė/Lokal, 3-katėshe, si dhe kembehet me siperfaqe apartamenti nė Tiranė, Sip njollės ndėrtimit 124 m², Sip. truall 500 m2 me oborr, 320.000 Euro, i diskutueshėm, Petrelė poshtė Kalasė

  Zona/Rruga: Petrelė, 200m larg ne vijė ajrore nga Kalaja Petrelės, sa fillon zbritja pėr nė krahun e Zaranikės.

  SHITET OSE KEMBEHET ME SIPERFAQE BANIMI NE TIRANE: VILE/NDERTESE-LOKAL 3-KATESHE ME OBORR, E GJELBERUAR
  Sip. totale: 500 m2,(124 m2 njolla ndėrtesės, sipėrfaqe totale ndėrtim 440m2 + 400 m2 Oborr)
  Detaje: Vilė/Ndėrtesė 3-Katėshe me stil klasik/pėrafrim me Kalanė e Petrelės dhe me destinacion Lokal-dhe Banimi/ose dhoma fjetje/Hoteli, 200 m larg nė vijė ajrore nga Kalaja e Petrelės, pozicionuar nė kryqėzimin/degėzimim pėr nė Zaranikė.
  Vila e ndėrtuar: me karakateristika arkitekturore si njė kėshtjellė /kala, ku bazė tė kėsaj ndėrtese janė dy kulla nė formė rrethore/torrė njėra ėshtė mė e madhe(me rreze mė tė madhe) dhe pėrbėhet nga:
  -
  kati i parė destinuar kryesisht pėr lokal/restorant me sipėrfaqe ndėrtimi 124m2, pėrbėhet nga hapėsirat e dy kullave dhe oborri nė mes tyre.
  -kati dytė: me sipėrfaqe 155 m2, ėshtė konceptuar pėr banim por edhe si lokal dhe ėshtė vazhdim i katit tė parė, por qė ka edhe ballkone dhe verande, qė mund ti pėrshkohet gjithė katit. Nė kėtė kat mund tė ngjitesh nėpėr
  mjet njė pasarele, e cila fillon qė nga porta kryesore e oborrit/hapėsirės prej 500m2 dhe e ngritur me kollona mure anėsore, shkon direkt nė katin e dytė, ose nėpėrmjet shkalleve tė brendshme prej druri nga kati i parė.
  -Kati i 3-tė: ka vetėm njė kullė(tė madhen) dhe pjesėrisht banim dhe si verandė, por lehtėsisht tė pėrshtatshme edhe si dhoma hoteli, restorant etj. Ky kat ka mė shumė verandė, e cila mund tė shfrytėzohet edhe lokal-veror.
  Tė gjitha punimet: me arkitektė shqiptarė dhe grekė, materiale cilėsore dhe punime sipas standarteve si tė: termoizolimit, te qėndrueshmėrisė nga ana sizmike, fonisė, ndriēimit etj.
  Ambjentet e kateve: nuk janė tė mobiluara dhe nuk ju ėshtė bėrė arredimi dhe dhėnia e destinacioni final tė shfrytėzimit

  Pozicioni i Vilės: mundėson pamje fantastike, nga ku shikohet e gjithė lugina e Lumit Erzen, malet e Krrabės, Dajti, Krujės, si dhe fushat e fashtrave Vishnje, Arbane, kodrat e Saukut etj. Kalaja e Petrelės dhe qendra e fshatit duken nga Vila si nė pėllėmbė tė dorės dhe ėshtė nė harmoni tė plot me to.
  Vila rrethohet: nga ndėrtesa tė tjera luksoze, si e gjithė zona Petrelės. Oborri, i gjelbėruar me pemė tė ndryshme dekorative shtėpije.
  -Toka/trualli dhe ndėrtesa: janė me dokumenta pronėsie tė rregullta dhe pėrputhen me pronėn e vjetėr.
  -Me Ēertifikatė Pronėsie, e datės 12.07.2011 dhe Vila ėshtė e shitshme nė ēdo moment, si njė e tėrė, ose e ndarė, si dhe kembehet me sipėrfaqe apartamenti nė Tiranė.
  -Shitet si njė e tėrė (ndėrtesė+truall) 320'000 euro €, i diskutueshėm ose e ndarė vetėm kati parė (pėr lokal) 1'000 euro€/m2
  Adresa: Rruga nė ngjitje pėr nė Kalanė e Petrelės, degėzimi i Zaranikės, Tiranė. adgssCel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S- Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170212_103757.jpg
S: 503
Madhesia: 45.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161225_160517.jpg
S: 1652
Madhesia: 98.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161225_160914.jpg
S: 762
Madhesia: 43.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P2110009.jpg
S: 444
Madhesia: 32.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170212_102127.jpg
S: 456
Madhesia: 38.7 KB