Zona/Rruga : Ali Demi
NDERTESE BANIMI 2-KATESHE ME PAPAFINGO
Sip: Kati I:86 m2, Kati II:97 m2,
Detaje: Ndėrtesė e re 2-katėshe e suvatuar me papafingo, e ndėrtuar mbi truall prej 86 m2, me dokumenta tė gjitha tė rregullta.
-Kati parė garazhe dhe hapėsirė pėr mbajtjen e materialeve tė ndryshme.
-Kati dytė: Dy dhoma gjumi tė shtruara me parket, hapėsirė pėr ndenje, kuzhinė, banjo, koridor. Dyer prej druri tė bardha, dritare duralumin, grilė, rrjetė, e gjitha e mobiluar.
-Papafingo alpine, me konstruksion druri dhe me tavan druri, mbuluar me tjegulla.
Nė tė gjendet njė banjo funksionale, hapėsirė rifuxho dhe njė pjesė e vogėl e hapur.
Ēmimi: 160'000 euro(€) (i diskutueshėm)
Adresa: Pranė fushės "Ali Demi" nė rrugicėn "Onufri".
Cel: 0696281433
*******************************
A&D General Services Studio (ADGSS)

Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
Tel: +355(0) 42 340 855
Cel: +355 (0) 69 62 81 433
Email: adstudiosherbimesh@gmail.com