devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 095-Tirane, OKAZION!!!Shitet Apartament tip.2+1+A+BLK Kati 3,Sip.80m² Cmimi 75.000 Euro (Sitki Cico, pėrballe Shkollės Niket Dardani-60m larg Unazės te kryqėzimi me Rr. Hoxha Tahsim)

  Zona/Rruga: Sitki Cico, pėrballė Shkollės Niket Dardani, 60m nga Unaza prapa ish-Rozafes (sot TRIS) OKAZION!!!
  Detaje:-Pallat i ri 8-katėsh, pėrfunduar nė vitin 2008, me 7-kate banimi, 1 kat pėr tregti, dhe 1 nėn-tokė pėr parkim. Hyrja e Pallatit ėshtė i pajisur me ashensor, citofon dhe shkallėt nga njė anė me konstruksion metalik.
  Pallati me pamje jug-perėndim e veri-perėndim, i pozicionuar buzė Rr."Sitki Ēico" pėrballė shkollės "Niket Dardani" Lehtėsisht aksesueshėm nga Rr."Hoxha Tasim" mbi kryqėzim, drejtimi Xhamllikut, si dhe nga Ura e Maternitetit Ri, 150 m larg.
  -Apartament i tipit 2+1, 80m2, shumė cilėsor, me kubaturė tė lartė, i ngrohtė, pamje jug-perėndim (pamje nga shkolla "N. Dardani").
  -Me kuzhinė dhe hapėsirė ndenje tė bollshme, qė ka punime ½ harkore, dhe komunikon me tė gjitha pjesėt e tjera.
  -Dy dhoma gjumi, ku njėra komunikon me ballkonin nė formė llozhe.
  -Me njė banjo tė bollshme, me ndriēim ajrosje natyrale, (e cila gjendet mes dy dhomave tė gjumit).
  -Apartament i kompletuar dhe mobiluar me pajisje cilėsore, Dyert e brendshme druri tė reja nė ngjyrė mjalti/kafe.
  -
  Apartament me ēertifikatė pronėsie, i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi: 75'000 euro-€ .
  Adresa: Rr."Sitki Cico", pėrballė Shkollės "N. Dardani" adgss

  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161219_105943.jpg
S: 689
Madhesia: 40.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161219_110202.jpg
S: 1975
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161219_110253.jpg
S: 1742
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161219_110806.jpg
S: 1714
Madhesia: 73.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20161219_110503.jpg
S: 465
Madhesia: 67.3 KB