devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 084-Tirane,Shitet Apartament 2+1,Kati 2,Sip 72 m²,Cmimi 84'000 Euro,komplet i rinovuar; per banim ose zyra, Rr.Kavajės, pėrballe Ambulances Nr.9, 20m nga kryqezimi 21 Dhjetorit.Tirane

  Shitet: Apartament 2+1,+A-Kuzhine+Blk, Sip.72.m2, ne katin-2-tė nė njė Pallat ekzistues 4-katėsh me tulla tė kuqe, 20m nga kryqezimi i "21-Dhjetorit" ne Rr. e "Kavajes" prane 21-Dhjetorit, pėrballe ambulancės nr.9. Nė njė zone mjaft tė preferuar, kryesore dhe me shumė avantazhe tė Tiranės.
  Zona 21-Dhjetori/Rr.Kavajes: eshte nje nder zonat dhe rruget me te preferuara, e cila lidhet me qendren e Tiranes, e mire-integruar me te gjitha arteriet kryesore urbane dhe zonat e tjera. Kjo zone/rruge eshte mjaft e preferuar per banim dhe aktivitete te ndryshme tregtare. Nje zone e mire populluar, me pallate ekzistuese dhe te reja, si dhe me shume institucione te ndryshme.
  Pallat ekszistues 4-katesh me bodrum, ne nje rruge mjaft tė preferuar, pallat ekzistues ndertuar ne vitet1975-1980, i pozicionuar buze rruges/trotuarit (rr.Kavajes/jug-lindje) dhe veri/perendim nga ku jane edhe hyrjet per ne apartamente. Pallati eshte 20m nga kryqezimit i "21-Dhjetorit", perballe ambulances nr.9. Pallati eshte me tulla tekuqe te plota, muret e jashteme dhe mbajtese tė gjera(40-50cm), pallati nga jashte eshte i suvatuar, shkallet me drite natyrale, me nga 2-apartamente ne ēdo kat, pallat i mire-mbajtur. Aktualisht, bodrumi dhe kati i pare i pallatit jane kthyer ne siperfaqe tregtare, ndersa 3-katet e siperme jane banim.
  Apartament i bollshem tpit 2+1, Sip.72m2, ne katin e 2-te. Apartamenti eshte me pamje me te madhe nga lindja(jug/lindja rruga Kavajes) ne kete ane eshte, nje dhome gjumi, kuzhina dhe ballkoni, ndersa nga veri/perendimi gjendet dhoma tjeter e gjumit dhe banjo.
  Perberja/planimetria apartamentit, pasi hyn nga dera kryesore gjendesh ne koridor, me permasa normale dhe nga ketu kalohet ne ēdo pjese tjeter te apartamentit. Ne te majte gjendet kuzhina e ngrenie relativisht e bollshme, ku ka hapsire te mire per ngrenie e ndenje, me shume drite natyrale, e cila eshte pjeserish e kompletuar (kondra-bufe, lavaman) dhe nga kjo pjese ne menyre te hapur kalohet ne ballkon, relativisht i bollshen/gjate, i cili eshte i mbyllur me vetrata duralumin dopio-xham, me pamje nga lindja e jug/lindja (rr.Kavajes). Po ne te majte koridorit gjendet edhe nje hapėsire e ngushte per vendosjen e lavatriēes dhe paisje te tjera.
  Nė tė djathtė tė koridorit gjendet banjo/dush, e bollshme, komplet e rinovuar dhe e kompletuar me tė gjitha pajisjet, me dritare nga veri/perėndimi. Pas, banjos vjen njĆ«ra nga dhomat e gjumit me pėrmasa normale, dritare nga veri/perėndimi, bosh e pamobiluar. Pėrballė derės hyrėse gjendet dhoma tjetėr e gjumit, e cila ėshtė shumė mė e madhe dhe me dritare nga lindja/jug-lindja, bosh e pamobiluar.
  Apartamenti eshte komplet i restauruar, suvatimi i gjithe i ri, ne te gjithe siperfaqet e mureve dhe tavani, si dhe eshte bere patinimi i te gjitha mureve. Instalimet elektrike dhe hidraulike komplet te reja dhe te kompletuar me pajisje cilesore. Apartamenti eshte me drite dhe ajrosje natyrale (ēdo pjesė me dritare) dhe lehtesisht i ajroseshem.
  Dyshemeja eshte rinovuar komplet, te shtruar me pllaka cilesore ngjyra te ndryshme nga tulle, gri me te bardhe dhe kafe te erret.
  Dyert prej druri mjaft cilesore, ne ngjyre kafe ne te hapur, ndersa dritaret jane dur-alumin cilesor i bardhe, dopio-xham dhe me grila plastike. dera kryesore e blinduar.
  Perdorimi i meparshem dhe aktual. Ky apartament me pare ka qene i banuar nga te zotit dhe prej4-vitesh ka qene dhe me qera si zyre projektimi. Aktualisht eshte me qeraxhinjė, por i destinuar edhe pėr shitje.
  Dokumentacioni: Apartamenti eshte me Certifikate Pronesie dhe i shitshem ne ēdo moment.
  Cmimi i Shitjes: Shitet me 84'000 euro-€ ne gjendjen aktuale.
  Adresa: Rr."Kavaje
  s" pranė 21-Dhjetorit, perballe Ambulances/poliklinikes nr.9 dhe 20m larg kryqezimit te 21 Dhjetorit, Tirane. adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndertesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė. Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180219_123354.jpg
S: 865
Madhesia: 50.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180219_114329.jpg
S: 1145
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180219_113921.jpg
S: 711
Madhesia: 13.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180219_114415.jpg
S: 712
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180219_114116.jpg
S: 703
Madhesia: 49.4 KB