devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 045-Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 3, 125 m², 950 Euro/m² - Pėrballė/Ish-Rozafa Unaze/ linja e dytė Rr. Arkitekt Kasemi prane Brrylit

  Zona/Rruga : Arkitekt Kasemi/ Rrugica Bargjinėve, pėrballė ish-Rozafės/Markatės nė Unazė prane Brrylit

  APARTAMENT 2+1

  Sip: 125 m2, Komplet Kati i 3-tė, i njė ndėrtese tė Re 4-katėshe.
  Detaje: Ndėrtesė 4-katėshe me hipotekė e suvatuar nga jashtė, me ēati, shkallėt me dritė natyrale, tre katet e banimit kanė hyrje mė vehte me portė dhe ēdo kat ka derė kryesore hyrėse, nė njė zonė tė qetė, brenda Unazės.
  -Kati i tretė me dokumenta hipotekorė(ēertifikatė pronėsie) mė vehte, punime mjaft cilėsore, dy dhoma gjumi tė bollshme dhe tė shtruara me parket, njėra dhomė me banjo brenda, pjesa e ndenjes e bollshme e veēuar nga mjedisi i gatimit dhe ngrėnies, banjo e pėrbashkėt, dhomė tharje/lavatriēe, ballkon i vogėl.
  -Apartamenti i kompletuar/mobiluar, me shumė dritė/ajrosje natyrale, pamje lindje/perėndim.
  Ēmimi: 950 euro€/m2 (i diskutueshėm)
  Adresa:Rr.Arkitekt Kasemi, pėrballė ish-Markatės/Rozafės, me hyrje/dalje nga Unaza/Rrugica Bargjineve dhe nga H. Tasim

  Pėr ta vizituar, jeni tė lutur tė kontaktoni nė:
  Cel: 0696281433
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160730_140221.jpg
S: 1967
Madhesia: 85.7 KB