Zona/Rruga : Hasan Sufa prane Ures se Brrylit

APARTAMENT 3+1

Sip : 85 m2, Kati i 2-tė

Detaje: Pallat ekzistues 5-katėsh me tulla tė kuqe, i suvatuar, shkallėt me dritė natyrale, nė njė zonė mjaft tė qetė.

-
Apartamenti komplet i rinovuar, punime cilėsore, dy dhoma gjumi normale, njė pėr fėmijė dhe pjesa e ndenjes-gatimit, banjo e kompletuar, dhome tharje/lavatriēe. Apartamenti ėshtė bosh, i pa banuar pas ronovimit dritė/ajrosje natyrale, pamje lindje/perėndim

Ēmimi: 85'000 euro (i diskutueshėm)
Adresa: Rr. Hasan Sufa, shumė pranė Urės Brrylit ose pėrballe Ministrise sė Jashteme

Cel: 069 62 81 433

*******************************
A&D General Services Studio (ADGSS)

Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
Tel: +355(0) 42 340 855
Cel: +355 (0) 69 62 81 433
Email: adstudiosherbimesh@gmail.com