devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Apartament 2+1+2BLK, Kati 2, Sip.100 m² Cmimi 95.000 Euro (Rr. Ethem Haxhiademi, 40 m pranė Urės sė Brrylit)

  Zona/Rruga : Ethem Haxhiademi, prane Brrylit

  Apartament i bollshėm 2+1, Sip: 100.3 m2 Kati- 2, banimi

  Detaje: Pallat i ri 9-katėsh, me dy ashensorė dhe shkallėt me dritė.

  -Apartament me hipotekė, arreduar nė mėnyrė bashkėkohore, mobiluar dhe kompletuar me pajisje cilėsore. Dy dhoma gjumi tė bollshme, tė cilat kanė ballkone tė vegjėl, Pjesa e ndenjes dhe kuzhina me hapėsirė tė madhe. Dyer prej druri ngjyrė kafe tė hapur. Apartamenti, me pamje lindje-perėndim, nga mali i Dajtit deri nė drejtimin e kodrave tė Selitės, me dritė e ajrosje natyrale nė ēdo pjesė tė tij.
  Me dokumenta tė rregullt/Certifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment
  Shitet: i kompletuar dhe mobiluar ose vetėm i kompletuar me banjo dhe kuzhinė, pa mobiljet
  Ēmimi: 95'000 euro (€) shitet i kompletuar dhe mobiluar, 90'000 pa mobilje
  Adresa: Rr. Et'hem Haxhiademi, shumė pranė Urės sė Brrylit
  Cel: 069 62 81 433
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103140.jpg
S: 301
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_102931.jpg
S: 303
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103124.jpg
S: 588
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103210.jpg
S: 290
Madhesia: 16.5 KB