devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 093-Tirane, Shitet Apartament 2+1+aneks +banjo +2BLK, Kati 3 banim,Sip.100 m² Cmimi 95.000 Euro (Rr. Ethem Haxhiademi, 40 m pranė Urės sė Brrylit)

  Apartament i bollshėm tipit 2+1, me 1-banjo, 2-ballkone Sip: 100.3 m2 Kati 3, banim
  Detaje: Pallat i ri 9-katėsh, vitit 2003-2004, me ashensor dhe shkallėt me dritė.
  Apartament me hipotekė, arreduar nė mėnyrė bashkėkohore, mobiluar dhe kompletuar me pajisje cilėsore. Dy dhoma gjumi tė bollshme, tė cilat kanė ballkone tė vegjėl. Pjesa e ndenjes dhe kuzhina me hapėsirė tė madhe. Dyer prej druri ngjyrė kafe tė hapur. Apartamenti, me pamje lindje-perėndim, nga mali i Dajtit deri nė drejtimin e kodrave tė Selitės, me dritė e ajrosje natyrale nė ēdo pjesė tė tij.
  Planimetria: Apartamenti pėrbėhet nga koridori me pėrmasa normale dhe nė tė djathtė gjendet njė dhomė gjumi e bollshme, e cila ka dalje nė ballkonin e saj, i mbyllur me grila plastike. Po nė tė dhjathtė gjendet edhe banjo-dush e madhe me dritare natyrale(drite/ajrosje natyrale). Ndėrsa nė tė majtė gjendet pjesa e ndėnjes/sogiorno bashkė me kuzhinėn dhe kėndin e ngrėnies, hapėsirė e bollshme nė formė katrore me shumė dritė natyrale pėrfshirė kėtu edhe dritaren e pjesės sė kuzhinės. Nga pjesa e ndėnjes kalohet nė dhomėn tjetėr tė gjumit, edhe kjo e bollshme nga e cila kalohet nė ballkonin tjetėr. Nė kėtė
  dhome ėshtė edhe mundėsia qė tė pėrshtatet edhe njė banjo/dush.
  Me dokumenta tė rregullt/Certifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment
  Shitet: i kompletuar dhe mobiluar ose vetėm i kompletuar me banjo dhe kuzhinė, pa mobiljet
  Ēmimi: 95'000 euro (€) shitet i kompletuar dhe mobiluar, 90'000 pa mobilje
  Adresa: Rr. Et'hem Haxhiademi, shumė pranė Urės sė Brrylit 40m larg dhe 10-minuta nė kėmbė nga qendra e Tiranės. adgss
  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103140.jpg
S: 636
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_102931.jpg
S: 673
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103124.jpg
S: 1315
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_103210.jpg
S: 593
Madhesia: 16.5 KB