devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shitet Apartament tip 1+1+BLK Kati 7,Sip.72m², Cmimi 900 Euro/m²Pallat i Ri, pėrballė Maternitetit Ri, Apart me parket cilėsor, Sogiorno tė bollshme(Rr. Sitki Cico, pėrballė Maternitetit te Ri)200m lagr Urės sė Brrylit e Ministrise sė Jashtme

  Zona:Maternitetit tė Ri/Rruga, Sitki Cico, pėrballe Maternitetit tė Ri/ 200m larg Urės sė Brryli/ Ministris sė Jashtme
  Pallat i ri 9-katėsh, cilėsor, i mirėmbajtur, me administrator dhe me ashensor, quajtur Pallati Prodani/ ku ėshtė edhe Gazeta SOT.
  Apartamenti me hipotekė, i mobiluar , punime cilėsore, dhoma e gjumit dhe e ndėnjes e shtruar me parket tė njė cilėsie tė lartė dhe nė dysheme janė shtruar edhe rrjeti i rezistencave pėr ngrohje qendrore me chiller. Kuzhina gjithashtu cilėsore italiane. Banjoja e kompletuar me pajisje dhe aksesorė. Apartamenti shitet i kompletuar dhe i mobiluar. Mjaft i pėrshtatshėm dhe komod pėr ēifte tė moshuarish, por edhe pėr ēifte tė rinjsh me njė fėmijė tė vogėl.
  Pamje nga Materniteti i ri/Lana dhe Perėndimi..
  Dokumentacioni: Me Cerifikat Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment
  Ēmimi i shitjes ėshtė 900 euro/m², (por ka edhe ndonjė ulje tė lehtė).
  Apartamenti shitet pėr arsye tė bashkimit familjar nė Kanada.
  Adresa: Rruga "
  Sitki Cico", pėrballe Maternitetit tė Ri/200m larg Urės sė Brryli/Ministris sė Jashtme
  Cel: 069 62 81 433

  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S..S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160906_085436.jpg
S: 1006
Madhesia: 128.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160906_085808.jpg
S: 1604
Madhesia: 45.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160922_100620.jpg
S: 1021
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160906_090559.jpg
S: 977
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160906_090635.jpg
S: 971
Madhesia: 20.2 KB