Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart *Okazion" Kamer Sony HVR-Z1U Full HD + Aksesore 1,100 Euro

  Kamer Sony Profesionale HVR-Z1U Full HD e perdorur nga Profesionist.
  Kamera eshte ne gjendje shume te mire dhe e blere ne New York, USA.

  Ne cmim perfshihen:
  Kamera HVR-Z1U (Full HD, Dv Cam, DV) ne 2 sisteme (NTSC/PAL)
  3 Bateri Sony
  Karikuesi Sony
  1 Blic Sony
  5 Kaseta te reja Full HD Sony
  1 Kasete per pastrimin e kokes Manjetike Sony
  1 Kabell FireWire per lidhje me PC
  Canta Origjinale e Kameres Porta Brace

  Cmimi 1,100 Euro i Diskutueshem. Per c'do info mos hezitoni te kontaktoni
  ne Cel. 0682269668

  Cel. : 0682269668
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1299.jpg
S: 301
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1306.jpg
S: 120
Madhesia: 35.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu
  Apliko Tani, Kliko Ketu