kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Oferte Panele Diellore 200 lit. 780 Euro. Transporti dhe montimi falas

  Oferte

  Panele diellore 200 L, me dy pasqyra 4 m2
  Transporti dhe montimi ne tarrace falas. Garanci 5 vjecare.
  Prodhime te certifikuara greke.

  Magazina Qendrore: Rr. Siri Kodra, Ish-Frigoriferi, Tirane.
  e-mail: eurosol-al@outlook.com
  Cel. : +355 68 2048301
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Technosol (4).jpg
S: 463
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Technosol (3).jpg
S: 282
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Technosol (1).jpg
S: 322
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Technosol (2).jpg
S: 274
Madhesia: 39.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu